قوانین حاکم بر وب سایت انتشارات مبلغان

تذکرات :

 1. موارد ذکر شده در این صفحه برای همه کاربران وب‌سایت انتشارات مبلغان و همۀ گروه‌های کاربری لازم‌الاجرا هستند.
 2. ضروری است که هر کاربر پیش از عضویت، قوانین وب‌سایت انتشارات مبلغان را به دقت مطالعه نماید.
 3. اعضای وب‌سایت انتشارات مبلغان در زمان عضویت، فرم پذیرش قوانین را به صورت دیجیتالی امضا می‌نمایند، بنابراین عضویت در وب‌سایت انتشارات مبلغان به خودی خود مؤید مطالعه و پذیرش قوانین حاکم بر آن از سوی کاربر است.
 4. متخلفان بسته به نوع و بسامد خطا، مشمول سیاست‌های تنبیهی وب‌سایت انتشارات مبلغان خواهند شد.
 5. مقررات وب‌سایت انتشارات مبلغان در هیچ مورد قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و کشوری که شما مقیم آن هستید را نفی نمی‌کند و محدود نمی‌سازد.
 6. بنابر قوانین جمهوری اسلامی ایران، وب‌سایت انتشارات مبلغان موظف است در صورت درخواست رسمی، مشخصات، داده‌ها و دیگر ادله را در اختیار مراجع‌ قانونی قرار دهد.
 7. مقررات و شرایط استفاده از وب‌سایت انتشارات مبلغان در طول زمان ممکن است تغییر کند؛ لطفا گاه به گاه از این صفحه بازدید کنید.

قوانین عمومی حاکم بر وب سایت :

 1. همۀ هنجارهای کشور جمهوری اسلامی ایران در وب سایت انتشارات مبلغان ملزم به اجرا هستند.
 2. اعضای وب‌سایت انتشارات مبلغان ملزم هستند که از ارسال موارد قبیح، کلمات مبتذل، توهین، تهمت و افترا، تبلیغات و نظرات سیاسی در بخش دیدگاه‌ها، پیام‌ها، پروفایل و غیره خودداری کنند.
 3. اسپم کردن در کلیه بخش‌های سایت ممنوع است؛ ارسال دیدگاه‌های مکرر و یا بدون محتوی مفید مانند تشکر، ابراز علاقه، قرار دادن آدرس ایمیل و … از مصادیق اسپم کردن می باشد.
 4. کاربران این وب‌سایت موظف هستند که از شکستن حریم خصوصی افراد و افشای اطلاعات شخصی خود یا دیگران از قبیل نشانی، شماره تلفن و مانند آن خودداری کنند.
 5. انتشار و یا استفاده از مطالب وب‌سایت انتشارات مبلغان برای انتشار مطالب و اشارات تبعیض آمیز، ضدمذهبی، قوم ستیزانه، مخالف با معیارهای عرفی و سلیقۀ عمومی مخاطبان و یا با جهت‌گیری نژادی و جنسیتی در وب سایت‌های دیگر جایز نیست.
 6. کاربران توافق کرده و میدانند که مسئول حفظ اطلاعات محرمانه حساب کاربری خود بوده و نیز مسئول فعالیت‌هایی هستند که تحت حساب کاربری آنها صورت می گیرد.
 7. زبان رسمی وب‌سایت انتشارات مبلغان پارسی است و نگارش دیدگاه با حروف انگلیسی خلاف قوانین سایت است.  

شرایط عضویت در وب سایت :

 1. هر فرد تنها اجازۀ ساخت یک حساب کاربری در این وب‌سایت را دارد.
 2. ضروری است که اطلاعات شخصی وارد شده در فرم ثبت‌نام، واقعی باشد.
 3. نام کاربری و آواتار اعضا نباید نژادپرستانه، غیراخلاقی، قبیح، سیاسی و یا معرف افراد منفور باشد.

فهرست اصلی