قوانین حاکم بر وب سایت انتشارات مبلغان

تذکرات:

– موارد ذکر شده در این صفحه برای همه کاربران وب سایت انتشارات مبلغان و همۀ گروه‌های کاربری لازم‌الاجرا هستند.
– ضروری است که هر کاربر پیش از عضویت، قوانین وب سایت انتشارات مبلغان را به دقت مطالعه نماید.
– اعضای وب سایت انتشارات مبلغان در زمان عضویت، فرم پذیرش قوانین را به صورت دیجیتالی امضا می‌نمایند، بنابراین عضویت در وب­ سایت انتشارات مبلغان به خودی خود مؤید مطالعه و پذیرش قوانین حاکم بر آن از سوی کاربر است.
– متخلفان بسته به نوع و بسامد خطا، مشمول سیاستهای تنبیهی وب سایت انتشارات مبلغان خواهند شد.
– مقررات وب سایت انتشارات مبلغان در هیچ مورد قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و کشوری که شما مقیم آن هستید را نفی نمی‌کند و محدود نمی‌سازد.
– بنابر قوانین جمهوری اسلامی ایران، وب سایت انتشارات مبلغان موظف است در صورت درخواست رسمی، مشخصات، داده‌ها و دیگر ادله را در اختیار مراجع قانونی قرار دهد.
– مقررات و شرایط استفاده از وب سایت انتشارات مبلغان در طول زمان ممکن است تغییر کند؛ لطفا گاه­ به­ گاه از این صفحه بازدید کنید.

قوانین عمومی حاکم بر وب سایت:

۱- همۀ هنجارهای کشور جمهوری اسلامی ایران در وب سایت انتشارات مبلغان ملزم به اجرا هستند.
۲- اعضای وب سایت انتشارات مبلغان ملزم هستند که از ارسال موارد قبیح، کلمات مبتذل، توهین، تهمت و افترا، تبلیغات و نظرات سیاسی در بخش دیدگاه‌ها، پیام‌ها، پروفایل و غیره خودداری کنند.
۳- اسپم کردن در کلیه بخشهای سایت ممنوع است؛ ارسال دیدگاه‌های مکرر و یا بدون محتوی مفید مانند تشکر، ابراز علاقه، قرار دادن آدرس ایمیل و… از مصادیق اسپم کردن می­ باشد.
۴- کاربران این وب سایت موظف هستند که از شکستن حریم خصوصی افراد و افشای اطلاعات شخصی خود یا دیگران از قبیل نشانی، شماره تلفن و مانند آن خودداری کنند.
۵- انتشار و یا استفاده از مطالب وب سایت انتشارات مبلغان برای انتشار مطالب و اشارات تبعیض آمیز، ضدمذهبی، قوم­ ستیزانه، مخالف با معیارهای عرفی و سلیقۀ عمومی مخاطبان و یا با جهت گیری نژادی و جنسیتی در وب­ سایتهای دیگر جایز نیست.
۶-کاربران توافق کرده و می­دانند که مسئول حفظ اطلاعات محرمانه حساب کاربری خود بوده و نیز مسئول فعالیتهایی هستند که تحت حساب کاربری آنها صورت می­گیرد.
۷-زبان رسمی وب سایت انتشارات مبلغان پارسی است و نگارش دیدگاه با حروف انگلیسی خلاف قوانین سایت است.

شرایط عضویت در وب سایت:

۱- هر فرد تنها اجازۀ ساخت یک حساب کاربری در این وب­ سایت را دارد.
۲- ضروری است که نشانی ایمیل وارد شده در فرم ثبت‌نام، واقعی باشد.
۳- نام کاربری و آواتار اعضا نباید نژادپرستانه، غیراخلاقی، قبیح، سیاسی و یا معرف افراد منفور باشد.